Kalendarze adwentowe 2022 idealny prezent dla każdego

Rozpoczynająca się jesień powoduje, że coraz więcej osób zaczyna myśleć o prezentach świątecznych ale nie tylko. Na popularności zyskują kalendarze adwentowe. Ciekawa opcja odliczania do Wigilii. Obecnie kalendarze to nie tylko słodki upominek, coraz częściej tworzone są kalendarze tematyczne.

Kalendarze adwentowe 2022

Kalendarz adwentowy czyli kalendarz zaczynający się pierwszego dnia adwentu a kończący w wigilię. Dwadzieścia cztery okienka kryjące niespodzianki lub słodkości. Do niedawna kojarzony głównie z dziećmi. Od kilku lat coraz bardziej popularny wśród dorosłych. Pojawiają się różnorodne formy kalendarzy zawierające już nie tylko słodycze ale tez kawy, herbaty, biżuterię czy kosmetyki.

Kalendarze adwentowe z kawą i herbatą

Ciekawą opcją kalendarzy adwentowych są te zawierające kawy lub herbaty. Idealne rozwiazanie dla wielbicieli kaw i herbat. Kalendarz pozwala każdego dnia poznać inny rodzaj czy smak. Świetna opcja na umilenie poranka lub wieczoru. Herbaty dobierane są w taki sposób aby ich smak tworzył namiastkę zbliżających się świąt. Każda torebeczka jest zapakowana oddzielnie, posiada załączoną instrukcję dotyczącą czasu i temperatury parzenia. Co więcej kalendarze wykonane są w pięknej szacie graficznej, dzięku czemu mogą być dekoracją, którą można zarówno powiesić na ścianie jak i postawić na stole.

Kalendarz adwentowy 2022 to hit?

Mając na myśli kalendarz adwentowy(https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html) do głowy przychodzą same pozytywne emocje. Idealne rozwiazanie nie tylko dla dzieci. Kalendarze adwentowe świetnie sprawdzą się u każdego a szczególnie jeśli kalendarz prezentuje coś, co jest lubiane przez daną osobę. Świetny wybór dla smakoszy kawy czy herbaty. Dają możliwość poznania nowych niebanalnych smaków. Może właśnie dzięki takiemu kalendarzowi odkryjesz nowy ulubiony smak? 

Kalendarz adwentowy zarówno ten z kawą jak i ten z herbatą, otwiera przed odbiorcą czterotygodniową drogę pełną aromatu i wspaniałego smaku. Adwent już niebawem, więc warto spróbować. Kalendarz będzie też idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

Inne oferty świąteczne: https://cupandyou.pl/prezenty/na-boze-narodzenie.html
 

Previous post Klawisze do laptopa- jak wymienić i czy warto?
Next post Jak dobrać spinki do mankietów na swój ślub?