Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2018/2019

OPIEKUNKI SAMORZĄDU SZKOLNEGO:

• Pani Beata Sikora
  • Pani Katarzyna Mucha

Szkolny konkurs na wielkanocną kartkę świąteczną w 2019 r.

W dniu 29 marca 2019 roku Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na wielkanocną kartkę świąteczną. Prace można było składać w terminie od 1 do 10 kwietnia 2019 roku do opiekunów samorządu: pani mgr Katarzyny Muchy i pani mgr Beaty Sikory. Z regulaminem konkursu uczniowie zapoznali się z tablicy ogłoszeniowej.

Serdecznie dziękujemy za udział.

Katarzyna Mucha

Walentynki szkolne w 2019 r.

Samorząd Szkolny zorganizował WALENTYNKI SZKOLNE. Kartki walentynkowe można było wrzucać przez tydzień do skrzynki przygotowanej przez Monikę Obrochtę. 14 lutego Monika Obrochta i Oliwia Sądelska w czasie przerw rozdawały kartki uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Dnia 14 lutego wszyscy uczniowie mieli ubrać coś czerwonego lub różowego.

Beata Sikora

Dzień bezpiecznego Internetu w 2019 r.

W dniu 5 lutego 2019 roku obchodziliśmy „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Dzieci zostały zapoznane z celem tej akcji, odbyły się pogadanki w klasach. Na korytarzach szkolnych zostały wywieszone informacje i ulotki dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Starsi koledzy roznosili na przerwach również ulotki. Uczniowie zapoznali się z „NETYKIETĄ” oraz otrzymali umowę wzorowego internauty. Na zajęciach świetlicy szkolnej uczniowie zapoznają się z bezpiecznymi stronami internetowymi, z których mogą korzystać. Oglądają serię edukacyjnych filmików „Owce w sieci”.

Katarzyna Mucha

Spotkanie przy choince w 2018 r.

Dnia 21 grudnia 2019 roku SZKOLNY SAMORZĄD UCZNIOWSKI zorganizował SPOTKANIE PRZY CHOINCE dla nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Uczennice klas starszych Monika Obrochta i Oliwia Sądelska złożyły życzenia wszystkim, a potem wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Kilka dni przed świętami SAMORZĄD przekazał wszystkim pracownikom szkoły piękne życzenia świąteczne na samodzielnie wykonanych kartkach.