Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. "Regionalny strój Koziołka Matołka" w 2018 r.

        Uczniowie klas II i III brali udział w OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE  PLASTYCZNYM  „REGIONALNY  STRÓJ  KOZIOŁKA  MATOŁKA” zorganizowanym przez panie: Annę Majkowską, Bożenę Janakowską-Dzięgiel i Elżbietę Furtak-Wiśniewską ze Szkoły Podstawowej Nr 89 w Krakowie. Zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie pracy plastycznej postaci Koziołka Matołka ubranego w strój zawierający elementy dekoracyjne charakterystyczne dla danego regionu Polski. Prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych:

  • Uczniowie klasy I SP
  • Uczniowie klasy II SP
  • Uczniowie klasy III SP

Wszyscy uczniowie klas I - III brali udział w konkursie, ale szkoła mogła przesłać maksymalnie 4 prace.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 1 marca 2018 roku:

  • w klasie I: wyróżnienie otrzymał Jakub Stachoń-Wawrzków

wychowawca: pani Beata Sikora

  • w klasie II: 2 miejsce zajęła Maria Migiel

wychowawca: pani Katarzyna Mucha

  • w klasie III: 1 miejsce zajęła Katarzyna Okręglak, 2 miejsce zajął Dawid Pawlikowski

wychowawca: pani Maria Łukaszczyk

GRATULUJEMY  ZWYCIĘZCOM !!!

Galeria zdjęć