Zdalne nauczanie

Szanowni Państwo

Uczniowie


             W związku z zaistniałą sytuacją i nowym rozporządzeniem MEN zarządzam w naszej szkole zmianę organizacji zajęć dotyczącą nauczania na odległość, tzn. realizacji podstawy programowej. Oznacza to, ze każdego dnia obowiązuje nas systematyczna praca w miarę możliwości według planu lekcji, z wykorzystaniem posiadanych przez Was podręczników, ćwiczeń, a także materiałów przysyłanych przez nauczycieli. Dziękuję wszystkim za dotychczasową pracę, podejmowane wysiłki zarówno przez Was rodziców i nauczycieli. Wychowawcy klas przekażą drogą mailową szczegółowe informacje dotyczące możliwości konsultacji z poszczególnymi nauczycielami. Jeśli któryś z uczniów pozostawił podręczniki lub ćwiczenia w szkole, można je zabrać. 

              Kochani uczniowie

              Wiecie już, że to nie są wakacje. Zachęcam Was do systematycznej i efektywnej pracy. Korzystajcie z pomocy waszych nauczycieli. Wykonujcie zadania z dołożeniem wszelkich starań, co z pewnością przyniesie odpowiedni skutek. Skoro nie chodzicie do szkoły na obowiązkowe zajęcia spróbujcie "ćwiczyć szare komórki", one to naprawdę lubią i oddają w przyszłości z nawiązką. Nie warto oszukiwać siebie i nauczycieli ściągając z ogólnodostępnych stron internetowych. Wierzę, że potraficie siebie i innych traktować z szacunkiem. 

             Czas w którym przyszło nam żyć jest wyjątkowy. Jest też swoistym sprawdzianem ludzi "z Człowieczeństwa". Mam głębokie przekonanie, że wszyscy zdamy go na piątkę. Wszystkim życzę wytrwałości, cierpliwości, ale i refleksji nad naszym stosunkiem  do ludzi obok nas. Kochani, każdego dnia myślę o Was ciepło i każdego ranka siadam do pracy z nadzieją i oczekiwaniem na dzień w którym wszyscy spotkamy się w szkole.

       

                                                                                                                                     Wasza pani dyrektor - Ewa Franusik-Schastok


PS. Podczas odkażania szkoły - również buty, ubrania i kaski pozostawione w szatni, zostały potraktowane " chemią". Przed ponownym użyciem wszystko należy dokładnie wyczyścić.