Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny dyktanda.pl zaprasza na I edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań „Mistrz Wypracowań". Adresowany jest on do osób posiadających "lekkie" pióro i które chcą się „sprawdzić" w pisaniu wypracowań na tematy powiązane z językiem polskim.

Konkurs zakończy się 22 listopada 2020 r.. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na zwycięzców czekają wartościowe nagrody. Dzięki nawiązaniu współpracy z serwisem legimi.pl każdy uczestnik konkursu otrzyma nagrodę. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny. Przyłączcie się do zabawy i twórzcie wypracowania z przyjemnością!

Konkurs jest podzielony na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy", w której poza wymienionymi wcześniej osobami udział brać mogą również dorośli i nauczyciele. Każde wypracowanie uczestnika, zostanie ocenione przez moderatora konkursu. Jakość nadesłanej pracy a także poprawność językowa i ortograficzna wpływa na liczbę otrzymanych punktów.

Więcej infromacji dotyczących zabawy znajdziecie Państwo pod adresem: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to:
- najnowsza konsola Xbox Series X,
- najnowsze PlayStation 5 Digital Edition,
- najnowsza Konsola Xbox Series S,
- Tablety Samsung Galaxy Tab A5 8',
- Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer,
- opaski sportowe Mi Smart Band 5.
- dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące.

Ponadto w niniejszej zabawie KAŻDY uczestnik (który zdobędzie minimum 1 punkt) ma zagwarantowaną nagrodę - darmowy dostęp próbny do serwisu Legimi na 30 dni!

W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Do zobaczenia na Dyktanda.pl
Zespół Dyktanda.pl